Kontaktujte nás
Zostaňte informovaný

Registrujte sa a zostaňte informovaný o novinkách a akciách.

Vyberte si skupiny produktov, o ktorých chete dostávať informácie:

Spoločnosť BESTRENT prenajíma finišer DYNAPAC F1200CS

Autočerpadlo betónu BSF28 pre spoločnosť EUROBETON PLUS s.r.o.

Čerpadlo betónu BSF58.16HLS pre spoločnosť LU-MAXX Slovakia

Jarná kampaň HUSQVARNA

Tri vybrané profesionálne stroje HUSQVARNA Vám teraz ponúkame za zvýhodnené ceny.

Kampaň - omietačka MP25 Mixit

Miešacie čerpadlo suchých maltových zmesí P/utzmeister MP25 asj s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu len do vypredania zásob

Archív aktualít

Odvodňovacie čerpadlá

WEDA - 50 rokov skúseností...

Pod značkou WEDA nájdete profesionálne ponorné odvodňovacie a kalové čerpadlá s elektrickým pohonom určené na použitie v stavebníctve, predovšetkým v zakladaní stavieb, lomovom a banskom priemysle, rovnako tak ako v požičovniach a ďalších odvetviach, kde je potrebné spoľahlivo odčerpávať čistú či znečistenú vodu s maximálnou veľkosťou nasávaných pevných častíc až 50 mm.
Sú oceňované pre svoju výkonnosť, spoľahlivosť a ľahké použitie.

Svoje skúsenosti v odbore výroby a údržby čerpadiel zhromažďujeme už 50 rokov. Vybudovali sme medzinárodnú sieť distribútorov, ktorí vám ponúknu zaručenú kvalitu a služby bez ohľadu na miesto, kde pôsobíte.

odvodňovacie čerpadlá WEDA

Rýchle a efektívne odvodňovanie
v malom prevedení

Spoločnosť Atlas Copco rozšírila svoju ponuku profesionálnych čerpadiel o štyri malé, ale efektívne (menej ako 1 kW) modely.Tieto nové čerpadlá WEDA sú ideálne pre zákazníkov pôsobiacichv stavebníctve a poskytovateľov prenájmu , kde sú malé, ľahké a prenosné čerpadlá s jednoduchou údržbou potrebné na každodenné rýchle a čoraz náročnejšie odvodňovanie. K sortimentu profesionálnych čerpadiel boli pridané dve odvodňovacie čerpadlá, kalové čerpadlo a čerpadlo zostatkovej vody.

Malé vodné a kalové čerpadlá WEDA

Dieselové čerpadlá ATLAS COPCO
- rada PAS

Vysokovýkonné  čerpadla s pozoruhodnou univerzálnosťou a prevádzkovou účinnosťou. Dieselové čerpadlá ATLAS COPCO sú mobilné čerpadlá, ktoré poskytujú rýchle odvodnenie na miestach, kde nie je k dispozícii zdroj elektrického prúdu.

dieselové čerpadlo ATLAS COPCO