Kontaktujte nás
Zostaňte informovaný

Registrujte sa a zostaňte informovaný o novinkách a akciách.

Vyberte si skupiny produktov, o ktorých chete dostávať informácie:

Kampaň - reverzibilné vibračné dosky HUSQVARNA

V limitovanej akcii Vám reverzibilné vibračné dosky Husqvarna LG400 a LG504 ponúkame za zvýhodnenú cenu.

Husqvarna predstavuje nový ježkový valec

Priekopový ježkový valec LP9505 s kĺbovou konštrukciou.

Kompresory ATLAS COPCO E-Air 4,7-31,2 m3/min

Mobilné kompresory - elektrické alebo naftové?

Ďalšie čerpadlo betónu Putzmiester s výložníkom 56 m v prevádzke

Putzmeister BSF56.16H na podvozku VOLVO

Kampaň na vybrané stroje zo sortimentu Putzmeister Mörtelmaschinen.

Nepremeškajte - omietačka, mixokre a čerpadlo betónu za akciové ceny.

Archív aktualít

Popol a popolček

priemyselné čerpadlá pre popol

Odpad po spaľovaní uhlia v uhoľných elektrárňach ako popolček z elektrofiltrov alebo popol z kotla - musí byť zlikvidovaný. Ekonomicky najvýhodnejší spôsob likvidácie pre rôzne druhy popola je pomocou hydraulického dopravného systému poháňaného piestovými čerpadlami Putzmeister.

Použitím čerpadla typu KOS môže byť zmes oboch druhov popolov úspešne transportovaná bez prerušenia prevádzky. Keďže tento typ čerpadla nemá žiadny ventil medzi vstupom a výstupom čerpadla, aj hrubé častice môžu prejsť čerpadlom bez zastavenia procesu.

Ďalšou výhodou je možnosť nízkeho obsahu vody v médiu.

priemyselné čerpadlo pre popol

Piestové čerpadlá Putzmeister vedia prečerpať v závislosti od zloženia odpadovej látky, hmoty s obsahom vody 20% až 50%. Nízky obsah vody vedie k postupnému samo-zhutneniu. Potom je hmota stabilná a nedochádza k nekontrolovanému úniku. To znamená väčšiu bezpečnosť, menší potrebný priestor pre uloženie a čo je najdôležitejšie, že sa ušetrí veľké množstvo vody a kontaminovanej odpadovej vody.

S cieľom dokončenia subsystémov pre prepravu a zabezpečenie plnej integrácie do systémov elektrární, Putzmeister úzko spolupracuje s poprednými dodávateľmi zariadení elektrární po celom svete. Čerpanie popola, odpadového uhlia a ďalších látok ktoré vznikajú v elektrárňach je dôležitou oblasťou pôsobenia firmy Putzmeister. Dodáva kompletné systémy pre paralelné spaľovanie čistiarenských kalov a odpadu v uhoľných elektrárňach a zvyšuje ich ekonomickú efektívnosť. Riešenie na kľúč sa skladá zo síl, čerpadiel, potrubí a zahŕňa všetky potrebné vybavenie a služby.