Kontaktujte nás
Zostaňte informovaný

Registrujte sa a zostaňte informovaný o novinkách a akciách.

Vyberte si skupiny produktov, o ktorých chete dostávať informácie:

Čerpadlo betónu s najdlhším dosahom výložníka na Slovensku

Putzmeister BSF56.16H uvedený do prevádzky pre spoločnosť TBG Slovensko na stavbe diaľnice D1 Lietavská Lúčka.

CO4200 VI s osciláciou

Dynapac uvádza tandemový vibračný valec s osciláciou.

Kampaň - Generátory ATLAS COPCO typ P

Prenosné elektrocentrály ATLAS COPCO za zvýhodnené ceny.

Prenajímame čerpadlá betónu, maltoých zmesí a príslušentsvo pre čerpanie.

Prenájom strojov Putzmeister.

Prezentačné video spoločnosti RBR Betón s.r.o.

Možnosti čerpania a dopravy betónových zmesí .

Archív aktualít

Popol a popolček

priemyselné čerpadlá pre popol

Odpad po spaľovaní uhlia v uhoľných elektrárňach ako popolček z elektrofiltrov alebo popol z kotla - musí byť zlikvidovaný. Ekonomicky najvýhodnejší spôsob likvidácie pre rôzne druhy popola je pomocou hydraulického dopravného systému poháňaného piestovými čerpadlami Putzmeister.

Použitím čerpadla typu KOS môže byť zmes oboch druhov popolov úspešne transportovaná bez prerušenia prevádzky. Keďže tento typ čerpadla nemá žiadny ventil medzi vstupom a výstupom čerpadla, aj hrubé častice môžu prejsť čerpadlom bez zastavenia procesu.

Ďalšou výhodou je možnosť nízkeho obsahu vody v médiu.

priemyselné čerpadlo pre popol

Piestové čerpadlá Putzmeister vedia prečerpať v závislosti od zloženia odpadovej látky, hmoty s obsahom vody 20% až 50%. Nízky obsah vody vedie k postupnému samo-zhutneniu. Potom je hmota stabilná a nedochádza k nekontrolovanému úniku. To znamená väčšiu bezpečnosť, menší potrebný priestor pre uloženie a čo je najdôležitejšie, že sa ušetrí veľké množstvo vody a kontaminovanej odpadovej vody.

S cieľom dokončenia subsystémov pre prepravu a zabezpečenie plnej integrácie do systémov elektrární, Putzmeister úzko spolupracuje s poprednými dodávateľmi zariadení elektrární po celom svete. Čerpanie popola, odpadového uhlia a ďalších látok ktoré vznikajú v elektrárňach je dôležitou oblasťou pôsobenia firmy Putzmeister. Dodáva kompletné systémy pre paralelné spaľovanie čistiarenských kalov a odpadu v uhoľných elektrárňach a zvyšuje ich ekonomickú efektívnosť. Riešenie na kľúč sa skladá zo síl, čerpadiel, potrubí a zahŕňa všetky potrebné vybavenie a služby.