Kontaktujte nás
Zostaňte informovaný

Registrujte sa a zostaňte informovaný o novinkách a akciách.

Vyberte si skupiny produktov, o ktorých chete dostávať informácie:

Kampaň - Generátory ATLAS COPCO typ P

Prenosné elektrocentrály ATLAS COPCO za zvýhodnené ceny.

Cestné stroje DYNAPAC v spoločnosti BESTRENT

Tandemový vibračný valec CC2300 a cestný finišer SD25000C na prenájom.

Ponuka kompresorov ATLAS COPCO

Špeciálna koncoročná ponuka nových, demo a použitých kompresorov ATLAS COPCO z nášho skladu.

Nové mestské čerpadlo betónu

Čerpadlo MOLI BSF1409S bude pracovať pre spoločnosť CONCRETE SK.

Čerpadlo betónu Putzmeister BSF36.16 H LS pracuje pre spoločnosť LADCE BETÓN

Archív aktualít

Odpadové vody

čerpanie odpadovych vod

Putzmeister ponúka všetko, čo je potrebné pre profesionálne a predovšetkým kompletné riešenie pre dopravu materiálov v čistiarňach odpadových vôd. Priemyselné čerpadlá tuhých látok Putzmeister sú základom každého čerpacieho systému.

Ich hlavné využitie je v prenose mechanicky odvodnených čistiarenských kalov, ako aj preosiatych materiálov a tukov. Dokonca aj materiály s obsahom sušiny až 50% môžu byť čerpaná bez problémov.

čerpanie kalov

Priemyselné čerpadlo tuhých látok Putzmeister KOS s klasickým čerpacím systémom S rúra, poskytuje dostatok priestoru pre materiál v násypke pre plnenie dopravných valcov, dokonca aj pri suchších materiáloch. Čerpadlo Putzmeister HSP je tou pravou voľbou pre dopravu kalov na dlhšie vzdialenosti.

Pre ďalšie zvýšenie účinnosti môžu byť priemyselné čerpadlá Putzmeister je vybavené závitovkovým dopravným zariadením. Dopravník obsahuje veľké samočistiace závitovky a podporuje optimálne naplnenie dopravných valcov priemyselného čerpadla.


Silo technológia s využitím princípu "posuvného rámu" bola špeciálne vyvinutá pre dopravu odvodnených kalov. V sile je možné uskladniť až niekoľko 100 m3 kalov a dopravovať ich bezpečne k čerpadlu.

čistiareň odpadových vôd

Priemyselné čerpadlá Putzmeister sa používajú v systémoch pre čistenie odpadových vôd na celom svete a poskytujú  spoľahlivú službu. Najmä vo veľkých závodoch  s extrémnymi požiadavkami na nepretržitú prevádzku si môžete byť istí, že splnia očakávania.