Nová identita značky DYNAPAC

Nová identita značky DYNAPAC

Vážení obchodní partneri,

dovoľte, aby som Vás týmto informoval, že na začiatku októbra 2017 bola skupinou Fayat úspešne dokončená akvizícia divízie cestných strojov Atlas Copco, známych pod značkou DYNAPAC. Transakcia zahŕňa výrobné závody v Nemecku, Švédsku, Brazílii, Čine a v Indii, predajné a servisné organizácie Dynapac
v 37-mich krajinách sveta a 1280 zamestnancov. 

V skupine Fayat, bude pôsobiť DYNAPAC ako samostatná a nezávislá spoločnosť, ktorá vyrába a dodáva cestné stroje najvyššej kvality, vybavené najmodernejšou technológiou.
Zároveň si Vám dovoľujem predstaviť novú vizuálnu identitu.
Červená farba bola vždy výrazným poznávacím znamením pre stroje DYNAPAC a pri identifikácii značky bola vždy medzi najdôležitejšími faktormi. Nové farby zároveň podčiarkujú unikátnosť strojov DYNAPAC v skupine Fayat. Sme hrdí na našu novú identitu - ako nezávislej značky so svojou vlastnou technológiou a produktovým portfóliom.

Spoločnosť Kolex, s.r.o. je od roku 1993 zastúpením DYNAPAC na Slovensku a sme radi že Vám aj naďalej môžeme ponúkať a dodávať cestné finišery, mobilné plniče, hutniace valce a cestné frézy tejto značky.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.


S úctou
Miroslav Majba
konateľ spoločnosti

 

LIST NOVA IDENTITA

Zostaňte informovaný

Registrujte sa a zostaňte informovaný o novinkách a akciách.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontakty

Sledujte nás

Navštívte našu Facebook stránku a neujdu vám. najnovšie novinky.

Facebook
xxs
xs
s
m
l
xl