Kompaktné cestné frézy

3 modely kompaktných fréz s frézovacou šírkou 0,35 až 1 m prichádzajú vybavené užitočným príslušenstvom. Kolesové frézy s rýchlo odnímateľným zadným dopravníkom sú ľahko manévrovateľné v zastavaných oblastiach. Hlavnou prednosťou je dizajn, dostupné príslušenstvo a jednoduchý servis. Neopomenuteľné sú aj výkonové parametre v kombinácii s nízkymi emisiami hluku a škodlivín.

 kompaktná cestná fréza

PL350TD - najmenšia

Plne automatický režim dopravného pásu a kropenia frézovacích nožov odľahčuje obsluhu od konštantných opakovaných činností. Automatika sa aktivuje pri frézovaní a vypne sa akonáhle frézovanie skončí. Tým sa šetrí voda a predlžuje čas na dopĺňanie vodnej nádrže.
Odnímateľné závažie poskytuje vyvážené rozloženie hmotnosti a tým frézovanie bez vibrácií. To je výhoda pri takých citlivých činnostiach ako je odstraňovanie dopravných značení.
Predné závažie ľahko odstránite pomocou vysokozdvižného vozíka a frézu s nižšou hmotnosťou môžete presunúť na prácu vo vnútri budov.
Presné nastavenie frézovacej hĺbky
frézy PL350TD zabezpečí elektronická nivelácia.Micro-jemný frézovací bubon so vzdialenosťou nožov 3 mm a frézovacou šírkou 300 mm+ 2 x 25 mm pre elimináciu okrajov.
V prípade potreby je možné vybaviť frézu zadným dopravníkom.

kompaktná cestná fréza

PL500TD - univerzálna

Poháňaná 82 kW-ovým motorom Cummins s bezúdržbovým hydraulickým pohonom frézovacieho bubna - to je fréza PL500T, s ktorou môžete frézovať až do hĺbky 16 cm. Ak potrebujete ísť hlbšie, zvoľte PL500TD. Zvýšený výkon motora (97 kW) ako aj účinný remeňový pohon zabezpečia bez problémov hĺbku frézovania do 20 cm.
Sedačka je posúvateľná smerom von, keďže pri frézovaní je dôležitý dobrý výhľad. Nízko umiestnený rám za sedačkou umožňuje dobrý výhľad na dopravník.
Ergonomická obsluha stroja sa vyznačuje intuitívnym ovládaním všetkých dôležitých funkcií, prehľadným displejom so symbolmi a nastaviteľným pracovným priestorom. Sedadlo obsluhy ako aj oblasť nôh sú izolované od vibrácií.
Fréza PL500TD môže byť vybavená 3- alebo 4-kolesovým podvozkom. So všetkými variantami podvozku je možné frézovanie okolo kanalizačných šácht.

cestná fréza PL1000T

 

PL1000 T - najväčšia

Najväčšou z kompaktných fréz je PL1000T s frézovacím záberom 1 m. Kombinácia inteligentného rozmiestnenia závaží a mechanického pohonu frézovacieho bubna je ideálna pre výkonné frézovanie na veľkých plochách. Vďaka malému polomeru a kompaktným rozmerom je ideálna pre rekonštrukcie vozoviek v mestách.

 

Kompaktné cestné frézy

Model

PL 350 TD PL 500 TD PL 1000 T
Pracovná šírka, mm 350 500 1000
Hĺbka frézovania, mm 100 200 300
Počet nožov 38 61
89
Motor Cummins Cummins Deutz
Výkon motora, kW 45 97 150
Pracovná rýchlosť, m/min 0-25 0-24 0-24
Pracovná hmotnosť, t 3,7 7,6 14,1
Dokumenty na stiahnutie


Prospekt (pdf) stiahnuť prospekt stiahnuť prospekt stiahnuť prospekt
Technický list (pdf) stiahnut technický list
stiahnut technický list

stiahnut technický list

Video
pozrieť video

Zostaňte informovaný

Registrujte sa a zostaňte informovaný o novinkách a akciách.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontakty

Sledujte nás

Navštívte našu Facebook stránku a neujdu vám. najnovšie novinky.

Facebook
xxs
xs
s
m
l
xl