Rezače čerstvého betónu

rezacka cerstveho betonu

Rezačka Husqvarna Soff-Cut 150

Je určená pre prácu v obytných priestoroch a pre nenáročné komerčné využitie. Najľahší benzínová rezačka z radu Soff-Cut sa ľahko a pohodlne ovláda. Je vybavená patentovaným krytom kotúča s nízkou hlučnosťou, ktorý umožňuje použitie v obytných oblastiach, kde vadí hluk. Okrem toho, systém blokovania prachu na kotúči zabezpečuje nízku prašnosť, umožňuje rezanie za sucha a napomáha odstraňovaniu odpadu pre jednoduché čistenie.

rezacka cerstveho betonu

Rezačka Husqvarna Soff-Cut 2000

Benzínová rezačka škár pre včasné rezanie betónu za sucha s vlastným pohonom, ideálna pre stredne náročné až náročné komerčné, priemyselné aplikácie a dláždenie. Model Husqvarna Soff-Cut 2000 je všestranný, ľahko sa používa a je vysoko produktívny. Možno k nemu použiť kotúče 3 rôznych šírok, čo umožňuje kontrolovať šírku spoja a trhlín naraz. Je vybavený motorom s výkonom 9 hp s automatickým uvoľnením kompresie pre ľahké štartovanie, lepším chladením, vynikajúcim mazaním a cyklónovým vzduchovým filtrom pre zvýšenie životnosti motora. Vačkový hriadeľ je poháňaný rozvodovou reťazou.

rezacka cerstveho betonu

Rezačka Husqvarna Soff-Cut 4000

Benzínová rezačka Husqvarna Soff-Cut 4000 s vlastným pohonom je určená pre stredne náročné až náročné komerčné, priemyselné aplikácie a dláždenie. Je vybavená 20 hp dvojvalcovým motorom s rozvodom OHV, odolným čističom vzduchu, elektrickým štartérom, plne tlakovým mazaním, hydraulickým zdvihom ventilov a mechanickou palivovou pumpičkou. Možno použiť kotúče o troch rôznych šírkach, čo umožňuje kontrolovať šírku spoja a trhlín naraz.

Rezače špár pre čerstvý betón *

 

 

 

 

 

SOFF-CT 4000

SOFF-CUT 2000

SOFF-CUT 150

Pojazd

 

vlastný pohon

vlastný pohon

tlačenie

Max. hĺbka rezu, mm

 

70

38

30

Max. priemer kotúča, mm

 

350

250

150

Výrobca motora

 

Kohler

Kohler

Kohler

Max. výkon  motora, kW**

 

14,9

6,5

4,0

Palivo

 

benzín

benzín

benzín

Rozmery, mm (DxŠcV)

 

 

 

 

Hmotnosť, kg

 

191

144

40

*  S portom VAC (odsávanie prachu)  **Stanovené výrobcom motora

Zostaňte informovaný

Registrujte sa a zostaňte informovaný o novinkách a akciách.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontakty

Sledujte nás

Navštívte našu Facebook stránku a neujdu vám. najnovšie novinky.

Facebook
xxs
xs
s
m
l
xl