DYNAPAC Seismic. Nový prístup k hutneniu.

DYNAPAC Seismic. Nový prístup k hutneniu.

DYNAPAC SEISMIC to robí inak
Konvenčné vibračné valce hutnia podklad pri prednastavenej frekvencii, kedy je možné zvoliť vysokú alebo nízku amplitúdu, alebo je možné frekvenciu nastaviť manuálne.
Dynapac Seismic to robí inak. Bubon a zemina pôsobia ako jeden dynamický systém, ktorý využíva ich prirodzenú frekvenciu, z čoho vyplýva niekoľko zásadných výhod. Pri použití prirodzenej frekvencii je amplitúda bubna výrazne zvýšená, pričom energia sa do systému automaticky dodáva v tom správnom čase. To zase maximalizuje prítlačnú silu medzi bubnom a zeminou, čo vediek maximalizovanému hutneniu a energetickej účinnosti. Nastavenie najlepších parametrov zhutnenia, zaručuje optimálny výkon.
Valec, ktorý dokáže určiť vlastnosti pôdy a potom s nimi automaticky spolupracovať, zmení svet hutnenia. Nechajte valec cítiť pôdu a spolupracovať s ňou!

Keď pozorne načúvate tlkotu podložia - použijete nižšiu frekvenciu a znížite hluk.

Keď rýchlo reagujete na tlkot podložia - optimalizujete počet pojazdov.

Keď presne vyhodnocujete tlkot podložia - predĺžite životnosť stroja.

Počúvajte zvuk iného bubna
Prečo zbytočne mrhať drahocennou energiou, keď necháme bubon valca udierať o podklad náhodne? Veľa rokov boli považované valec a podklad za dva samostatné systémy. Inžiniersky tím Dynapac však zistil, že valec a podklad dokážu pracovať spoločne, ako jeden systém. Toto poznanie otvorilo dvere k vývoju systému Dynapac Seismic. Všetky kombinácie bubna valca a podložia majú svoju prirodzenú frekvenciu. Dynapac Seismic automaticky rozpoznáva frekvenciu podkladu, pracuje s ňou a aplikuje správne množstvo energie presne vtedy, keď je potrebná.

Leták DYNAPAC Seismic
Stiahnut leták Seismic

Video DYNAPACSeismic

Zostaňte informovaný

Registrujte sa a zostaňte informovaný o novinkách a akciách.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontakty

Sledujte nás

Navštívte našu Facebook stránku a neujdu vám. najnovšie novinky.

Facebook
xxs
xs
s
m
l
xl